Nutri-Spec

Kai kūno būklėje yra įsisenėjusių nukrypimų (pvz.: disaerobinis arba anaerobinis) arba norima kūno būklę sureguliuoti greičiau, kartais kūnui reikia duoti papildomą postūmį tinkama linkme – tam puikiai tinka maisto papildai.

Tačiau maisto papildas papildui nelygu. Pirmiausia, jie nėra toks jau nekaltas dalykas, kaip teigia kai kurie prekeiviai. Remdamasis savo ilgamete kūno būklės tyrimų patirtimi, galiu patvirtinti, kad papildai gali neduoti visiškai jokios poveikio arba priešingai, nustumti kūną į dar didesnį nukrypimą ir sukelti nepageidaujamų simptomų. Papildo sudėtis, t.y. juose esančių vitaminų, mineralų ir kitų biologiškai aktyvių medžiagų kiekiai, turi būti priderinti prie individualios papildus vartojančio žmogaus kūno būklės. Kadangi papildas gali turėti greitą poveikį, vartojant papildus, būtina nuolat stebėti kūno būklę.

Kitas svarbus ir dėmesio reikalaujantis papildų aspektas yra juose esančių biologiškai aktyvių medžiagų cheminė forma. Maisto papildų rinką reguliuojančios institucijos daugiausia rūpinasi tuo, kad nebūtų naudojamos nuodingos medžiagos, tačiau joms mažai rūpi, ar ta etiketėje nurodyta medžiaga patenka į žmogaus organizmą, ar tiesiog iškeliauja nepasisavinta. Vienas to pavyzdžių yra kalcio ir magnio karbonatai, naudojami kalcio ir magnio papilduose. Kalcio karbonatas yra paprasčiausia kreida, klintys arba marmuras, o kartu su magnio karbonatu sudaro dolomitą. Šios uolienos, nors skrandyje ir dalinai jonizuojamos, tačiau veikiant kasos sultims, vėl susijungia į netirpius junginius ir pasišalina su išmatomis. Kitas pavyzdys yra kalis. Neorganiniais kalio junginiai žarnyne įsisavinami prastai arba išvis nepasisavinami, todėl turi būti naudojamos kalio organinės formos. Tas pats būdinga visoms maisto papilduose vartojamoms biologiškai aktyvių medžiagų formoms. Todėl renkantis maisto papildą, svarbu ne tik gamintojo pavadinimas, reklaminiai šūkiai ar vitamino ir mineralų koncentracijos papilde, bet ir šių medžiagų cheminė forma.

Greičiausiai visame pasaulyje yra ir daugiau kokybiškų maisto papildų gamintojų, tačiau mes kalbėti galime tik apie tai, ką esame išbandę ir patikrinę, todėl rekomenduojame rinktis kai kuriuos JAV kompanijos „Nutri-Spec“ papildus, nes:

  • Jų bendrojo veikimo preparatai (Activator, Mighty Mins, Immune Restore, Adapto-max/Oxy-max) suderinti taip, kad neskatintų jokių kūno būklės nukrypimų.
  • Jų specifiniai preparatai priderinti prie kūno būklės nukrypimų ir duoda postūmį kūnui juos sureguliuoti.
  • Jų sudėtyje esantys vitaminai ir mineralai yra pačios geriausiai pasisavinamos formos.

Dvifazis maisto papildų derinys

Mums ypač tinka, kad ši kompanija gamina dvifazio poveikio maisto papildų derinį Adapto-max ir Oxy-max. Šis derinys veiksmingai įsiūbuoja kūno būklę ir padeda esant įvairaus lygio metaboliniams kūno būklės nukrypimams. Tokio tipo maisto papildų plano, nukreipto būtent į metabolizmo įsiūbavimą, neteko sutikti niekus kitur.

Simbiotiniai maisto papildai

Immuno-Synbiotic maisto papildų serija, susideda iš trijų produktų: Immune Restore, Immune X-flam ir Immune Power. Visų jų išskirtinumas, kad viename produkte yra tiek probiotinių mikroorganizmų kultūrų, tiek ir prebiotinių skaidulinių medžiagų, t.y. maisto joms. Nors Nutri-spec nanaudoja chitozano, tačiau jų naudojamos kitos skaidulinės medžiagos taip pat yra labai veiksmingos. Immuno-Synbiotic preparatų sudėtyje esančios probiotinės mikroorganizmų kultūros yra ypatingos, nes parinkti būtent tie štamai, kurie laboratoriniuose ir klinikiniuose tyrimuose duoda didžiausią poveikį. Taip pat naudojama mikroenkapsuliacijos technologija apsaugo mikroorganizmus nuo virškinimo fermentų ir agresyvios skrandžio aplinkos – taip storąjį žarnyną pasiekia didesni jū kiekiai, lyginant su kitais produktais rinkoje.

Plačiau apie šią kompaniją sužinoti galite jų svetainėje:

NUTRI-SPEC svetainė

Jų gaminamų produktų katalogą (su sudėtimis ir aprašais) galite rasti čia:

Produktų katalogas

Jei turite daugiau klausimų apie šios kompanijos papildus, susisiekite su mumis.