Maisto ruošimo dirbtuvės

Maisto ruoša žmones suburia, o dalinimasis maistu – suartina!

Kviečiama gerai praleisti laiką draugų, kolegų ar tiesiog naujai sutiktų bendraminčių apsuptyje ir išmokti kai ką naujo! Maisto ruošimo dirbtuvės – tai atpalaiduojantis ir turiningas darbo dienos vakaro praleidimo būdas. Maisto ruošimo dirbtuvės taip pat puikiai tinka praturtinti jūsų šventes, tokias kaip:

  • Gimtadienis
  • Mergvakaris ir bernvakaris
  • Bendradarbių ar draugų vakarėlis

Ir svarbiausia, po linksmybių, viską sutvarkysime mes – jums liks tik džiaugsmingi prisiminimai ir žavios nuotraukos asmeniniam albumui ar pasidalinti socialiniuose tinkluose!

PROGRAMA. Mes siūlome pasirinkti iš šių mūsų parengtų maisto ruošimo dirbtuvių programų:

Taip pat galime parengti išskirtinę programą jūsų renginiui pagal jūsų poreikius. Gaminamų patiekalų valgiaraštį deriname su rengėjais, pagal pageidavimus, galime priderinti prie veganiškos ar paleo mitybos reikalavimų. Mes galime surengti linksmų užduočių arba varžybas dirbtuvių dalyviams, kurios patikrins jų kulinarinius gebėjimus.

TRUKMĖ 2-3 val.

VIETA*. Dirbtuvės rengiamos profesionaliose maisto tvarkymo patalpose Kauno širdyje, Senamiestyje, adresu Birštono g. 18A, Kaunas:

 

(*Priklausomai nuo programos, už papildomą sumą, galima tartis ir dėl atvykimo į jūsų renginio vietą.)

VIETŲ SKAIČIUS. Jūsų renginio vietoje dalyvių skaičius neturėtų viršyti 12, nes nebus pakankamai įrangos.

KAS VEDA? Dirbtuves veda ilgametis sveiko maisto ruošimo dirbtuvių ir seminarų vedėjas, pirmojo natūralaus lietuviško veido kremo „Guroco“ ir funkcinio maisto „Chito“ kūrėjas, pedagogas Rokas Balčiūnas:

KAINA. Parengtų programų kaina nurodyta jų aprašuose.
Išskirtinių programų kaina 20 Eur/asm., bet ne mažiau nei 60 Eur. Į kainą įskaičiuota viskas, ko reikia dirbtuvėms (maisto produktai, indai, įranga ir įrankiai, apranga ir pan.)

KAIP UŽSAKYTI? Skambinkite mob. tel. +370 647 72608 arba
rašykite el. paštu sveikatingumas@zintis.lt