Lietiminės pramogos

Matykite pasaulį liesdami!

Ar pastebėjote, kad susinervinus, dažnai norisi ką nors minkyti, tąsyti, lipdyti, statyti ar skobti. Šios veiklos ypač patinka vaikams. Namuose ne visuomet yra paprasta šiuos norus įgyvendinti, nes po tokių veiklų gali būti sunku išvalyti dėmes. Tačiau ir riboti savęs ar vaikų nereikė, juk šiuolaikiniai žmonės ypač įnikę į vizualinį pasaulio pažinimo būdą, nelavina kitų – labai svarbių juslių ir vaizduotės. Lietimas yra lygiai toks pats svarbus pojūtis kaip ir rega, jo nelavinantys gyvena lyg virtualioje tikrovėje su virtualiomis taisyklėmis, visiškai kitokiomis, nei fizika, chemija ir biologija atrado.

Mes padėsime išspręsti šią dilemą! Surengsime ugdomųjų lietiminių pramogų vakarėlį jums ir jūsų draugams arba jūsų vaikui ir jo draugams, o dar geriau – kelioms šeimoms kartu. Lietiminės pramogos gali būti atsipalaidavimo veikla po sunkios darbo dienos, jos taip pat puikiai tinka praturtinti jūsų šventes, tokias kaip:

  • Gimtadienis
  • Mergvakaris ir bernvakaris
  • Bendradarbių ar draugų vakarėlis

Ir svarbiausia, po linksmybių, viską sutvarkysime mes – jums liks tik džiaugsmingi prisiminimai ir žavios nuotraukos šeimos albumui ar pasidalinti socialiniuose tinkluose!

PROGRAMA. Renginio metu, galima laisvai rinktis iš šių veiklų:

  • „Bio-glitėsio“/tešlos (angl. „slime“) minkymas
  • „Šiltojo ledo“ fontanas iš „vangiojo krakmolainio“ (angl. „slo-mo oobleck“)
  • „Bio-smėlio“ skulptūra
  • Makaronų bokšto statybos varžybos
  • Tąsios guminukų plėvelės iš valgomojo bioplastiko liejimas ir ragavimas

Visos mūsų naudojamos medžiagos yra natūralios, netoksiškos, biologiškai skaidžios, dauguma net valgomų 🙂 Už papildomą sumą visas nevalgomas pramogas galime pritaikyti tamsai, naudodami tamsoje švytinčius pigmentus ir UV lempas. Kai kurias siūlomas veiklas galite išvysti mūsų parengtame vaizdo įrašę:

TRUKMĖ. Kol nusibos :), vaikams tai apie 1-2 val., suaugusiems apie 2-3 val.

VIETA. Kauno širdyje, Senamiestyje, adresu Birštono g. 18A, Kaunas:

 

Už papildomą sumą ir jei jūsų aplinka tinkama, galime atvykti ir į jūsų renginio vietą.

DALYVIŲ SKAIČIUS. Mūsų patalpose 9 vietos darbui vaikams arba 6 suaugusiems ir 6 vietos prie valgomojo stalo laukiantiems tėvams arba ne tokiems įsijautusiems dalyviams. Jūsų renginio vietoje dalyvių skaičius neturėtų viršyti 15.

KAS VEDA? Užsiėmimus veda Rokas Balčiūnas, kvalifikuotas pedagogas, fizikos bakalauras, chemijos magistras, Kauno jėzuitų gimnazijos fizikos ir mechatronikos mokytojas, turintis didelę darbo patirtį mokyklose bei rengiant vaikų edukacijas, stovyklas bei užsiėmimus.

KAINA. 10 Eur/asmeniui, bet ne mažiau nei 40 Eur už vakarėlį.
Medžiagas, indus, įranga ir įrankius, atsivežame patys.

KAIP UŽSAKYTI? Skambinkite mob. tel. +370 647 72608 arba
rašykite el. paštu sveikatingumas@zintis.lt