Individualaus ugdymo mokykla

Individualiai mokome įvairaus amžiaus vaikus matematikos, lietuvių kalbos, anglų kalbos, gamtos mokslų (fizikos, chemijos ir biologijos) ir IT. Padedame šalinti spragas, atlikti namų darbus, pasirengti kontroliniams darbams, standartizuotiems testams, PUPP, egzaminams, stojamiesiems ir olimpiadoms. Dirbame pagal specialią metodiką, kuri leidžia ne tik perteikti dalyko supratimą ir veiksmingus uždavinių sprendimo algoritmus, bet ir „atrakina“ vaiką, padeda pamėgti dalyką, kuris iki tol sekėsi sunkiai.

PAMOKŲ FORMA
Individuali konsultacija, trukmė 60 min.

MOKYTOJAI
Vadovas Rokas Balčiūnas, fizikos bakalauras, chemijos magistras, kvalifikuotas pedagogas, Erudito licėjaus direktoriaus pavaduotojas ugdymui, matematikos ir gamtos mokslų mokytojas, dirbantis pagal Cambridge ir IB programas. Turintis ilgametę individualaus ugdymo bei sėkmingo darbo Kauno jėzuitų gimnazijoje ir Kauno Valdorfo mokykloje patirtį.

Marius Davidavičius, KTU Gimnazijos abiturientas, Kauno m., respublikinių ir tarptautinių matematikos, fizikos ir IT konkursų prizinių vietų laimėtojas, demonstruojantis puikius rezultatus individualaus ugdymo srityje.
Tikslinė grupė: matematika 5 – 10 kl. fizika 7 – 12 kl., IT 9 – 12 kl.

Daiva Kazlauskienė, biologijos ir chemijos bakalaurė, turinti ilgametę tiriamojo darbo patirtį mokslo tyrimų institutuose bei individualaus ugdymo patirtį ruošiant biologijos ir chemijos egzaminams.
Tikslinė grupė biologija 6 – 12 kl., chemija 8 – 12 kl.E

VIETA
Birštono g. 18A, Kaunas.

MOKESTIS
Pasirinktas laikas rezervuojamas tik pasirašius abonementinę sutartį. Abonementinis mokestis 70 Eur/mėn. žiemą ir 52 Eur/mėn. vasarą. Jei tą mėnesį rezervuotas laikas pasitaiko valstybinių švenčių ar mokinių atostogų metu ir iš anksto sutariama dėl neatvykimo, abonementiniam mokesčiui taikoma 25 % nuolaida.

Galima susitikti ir vienetinėms pamokoms neužimtu laiku. Vienetinės pamokos kaina 16 Eur/pam. žiemą ir 12 Eur/pam. vasarą.

TVARKARAŠTIS (nuo rugsėjo 1 d. iki birželio 21 d.)
Laisvų pamokų tvarkaraštis

KONTAKTAI
Rokas Balčiūnas
MB „Žintis“ direktorius
El. paštas zintis.ugdymas@gmail.com
Mob. tel. +370 647 72608 (atsakau ir į SMS)